Jak imprezować na diecie?

Alkohol

Alkohol to prawdziwy wróg odchudzania. Jednak ciężko zrezygnować z niego podczas imprezy. Jeśli nie umiesz sobie odmówić alkoholu podczas zabawy, wybierz przynajmniej ten mniej kaloryczny – zrezygnuj z piwa na rzecz czerwonego wytrawnego lub białego wina.

Idąc do klubu nie zamawiaj kolorowych drinków – oprócz alkoholu zawierają dużo słodzonych likierów. To prawdziwe bomby kaloryczne. Pamiętaj, że im „czystszy” jest alkohol, tym mniej zawiera kalorii – choć kieliszek wódki to już 110 kcal!

Przekąski

Picie alkoholu potęguje uczucie głodu i sprawia, że masz ochotę na słone i tłuste potrawy. Aby je opanować, zjedz przed wyjściem lekki posiłek. Jeżeli będziesz bawić się na domówce, weź ze sobą przygotowane wcześniej zdrowe przekąski.

Zrób te, które lubisz najbardziej – będziesz mieć pewność, że wybierzesz je ponad chipsy, paluszki czy sałatki z tłustymi sosami. Pamiętaj jednak, że ta metoda nie zadziała, jeśli np. przygotujesz stos selera i marchewki, podczas gdy nawet na diecie nie traktujesz ich jako pysznej przekąski.

Tańcz!

Tańcząc przez godzinę spalisz nawet ponad 500 kcal. Ponadto taniec uwalnia endorfiny i sprzyja poprawieniu przemiany materii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera. (Możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl
 

Abonniere unseren Newsletter

Senden Sie mir Ihren Newsletter (Sie können sich jederzeit abmelden).

FreshMail.pl
 

Suscríbete a nuestro boletín

Enviadme vuestro boletín (puedes darte de baja en cualquier momento).

FreshMail.pl
 

Абонирай се за нашия нюзлетър

Абонирай се за нюзлетър. (По всяко време можеш да откажеш да го получаваш).

FreshMail.pl