Pogromcy tłuszczu – TO przyspieszy Twój metabolizm

Jak schudnąć, kiedy kolejna dieta nie przynosi efektów?

Bez efektu jojo i wyczerpania głodówkami?  Głodówki i zbyt długie przebywanie na diecie redukcyjnej znacznie spowalniają metabolizm.  Możesz go przyspieszyć naturalnymi metodami, wprowadzając łatwe i – co najważniejsze – smaczne zmiany w swoim jadłospisie.

Jeśli będziesz jednocześnie jeść regularnie, ćwiczyć (wchodzenie po schodach też się liczy!) i nie zapominać o śniadaniu, zobaczysz pozytywne efekty szybciej, niż się spodziewasz!

Więcej wody

Picie wody znane jest jako pospolity truizm, lecz tak naprawdę ma zbawienny wpływ dla sylwetki. Dzięki regularnemu piciu większej ilości wody „wypłukasz” tłuszcz oraz pozbędziesz się obrzęków. Organizm człowieka ma tendencje do zatrzymywania wody, zwłaszcza jeśli dostarczane mu są niewielkie ilości czystego płynu, natomiast wszelkie soki, słodzone napoje i alkohole – w nieproporcjonalnie dużych ilościach. Paradoksalnie, dzięki piciu większej ilości wody pozbędziesz się jej nadmiaru z organizmu.

Nie rezygnuj z kawy

Kofeina zawarta w kawie jest naturalnym spalaczem tłuszczu. Zawarte w niej alkaloidy przyspieszają przemianę materii, a wzrost glukozy we krwi tuż po wypiciu kawy na pewien czas hamuje apetyt. Musisz jednak uważać, ponieważ gdy działanie kofeiny minie, wzrasta ochota na podjadanie. Pamiętaj też, że dobroczynne działanie kawy niwelują wszelkie dodatki, jak mleko i cukier.

Polub zieloną herbatę

Badania dowiodły, że napar z zielonej herbaty potrafi przyspieszyć metabolizm o 4% w przeciągu 24 h.  Ma właściwości hamujące wchłanianie tłuszczów i regulujące poziom glukozy we krwi. Zapobiega skokom insuliny, które osoby zmagające się z wagą dobrze znają.

Imbir na oponkę

Imbir pokochają wszystkie osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami w okolicach brzucha. Napar z imbiru, cytryny i mięty przyspieszy spalanie tłuszczu, a przy okazji spowolni starzenie organizmu poprzez dostarczenie witaminowej bomby i naturalnych antyoksydantów.

Oprócz właściwości odchudzających, imbir ma pozytywny wpływ na inne funkcje twojego organizmu. Poprawia działanie układu trawiennego i redukuje cholesterol. Przeczytaj nasz artykuł o innych właściwościach imbiru.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera. (Możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl
 

Abonniere unseren Newsletter

Senden Sie mir Ihren Newsletter (Sie können sich jederzeit abmelden).

FreshMail.pl
 

Suscríbete a nuestro boletín

Enviadme vuestro boletín (puedes darte de baja en cualquier momento).

FreshMail.pl
 

Абонирай се за нашия нюзлетър

Абонирай се за нюзлетър. (По всяко време можеш да откажеш да го получаваш).

FreshMail.pl