Szybka utrata wagi – oto sposób!

Nie zawsze nadprogramowe kilogramy to tłuszcz czy zatrzymywana woda

Przyczyna może być o wiele bardziej skomplikowana i nieprzyjemna. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym możesz nie tylko pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, ale i dolegliwości trawiennych. Sprawdź, czy pomogą również tobie.

Toksyny atakują przez jelita

Nowoczesny tryb życia nie sprzyja jelitom. Brak ruchu, spożywanie przetworzonej żywności, zbyt duża ilość kalorii czy zachwiane proporcje bilansu w diecie powodują, że w twoim organizmie odkładają się nie tylko dodatkowe kalorie. Współczesny tryb życia to przede wszystkim wróg jelit – niestrawione, bezwartościowe resztki pokarmu twardnieją i odkładają się w nich, zwłaszcza w jelicie grubym. Nazywane są złogami jelitowymi.

Złogi jelitowe są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Nie tylko mogą naruszyć strukturę jelita, ale poprzez ucisk wpływają negatywnie na stan narządów wewnętrznych. Powoli fermentując, wypuszczają toksyczne substancje, które trafiają do organizmu. Taka sytuacja może prowadzić do poważnych problemów z sercem czy układem nerwowym.

Z powodu zwiększonej ilości toksyn w organizmie czujesz się ospały, ociężały, boli cię głowa i masz problem z koncentracją. Paradoksalnie, w trakcie występowania tych dolegliwości twoje wyniki badań mogą być prawidłowe!

Złogów i kamieni kałowych można się pozbyć bezoperacyjnie.

Przede wszystkim należy zapobiegać odkładaniu się złogów. Możesz zrobić to poprzez aktywność fizyczną, która dobrze wpływa na perystaltykę jelit oraz zmiany w diecie:

Pij ocet jabłkowy. Ten przygotowany samodzielnie będzie miał najwięcej dobroczynnych właściwości. Wystarczy obrać jabłka i zalać skórki wodą z cukrem, w proporcji 2 łyżek cukru na każdą szklankę wody, po czym zostawić do fermentacji. Po około 4 tygodniach ocet będzie gotowy.

Nie zapominaj o ruchu również poza treningiem. Korzystaj ze schodów, wysiądź z autobusu przystanek wcześniej, pójdź na zakupy do pobliskiego sklepu zamiast jechać autem do dużego marketu.

Kuracja oczyszczająca ze złogów – nawet -3 kg!

Zastosuj głodówkę, która pomaga w procesie pozbywania się złogów z jelit. Zaplanuj 2-5 dni wolnych w celu kuracji, ponieważ w jej trakcie będziesz często korzystać z łazienki oraz możesz czuć osłabienie.

Wieczorem, przed pierwszym dniem głodówki, popijaj płyn przeczyszczający. Możesz zrobić go z wody, soku z cytryny, imbiru i soli morskiej. Tego dnia zacznie się najintesywniejszy etap oczyszczania. Zadbaj więc o swój komfort.

Pierwszego dnia głodówki przygotuj się na prawdziwą walkę. Ugotuj bulion z warzyw i popijaj go w trakcie dnia, aby nie czuć zmęczenia czy zawrotów głowy. Zrezygnuj ze sportu i zwiększonej aktywności fizycznej.

Drugiego dnia głodówki możesz odczuwac zmęczenie i ból głowy. wynika to ze zbyt małej ilości kalorii. Aby uniknąć odwodnienia i wypłukania ważnych mikroelementów, pamiętaj o odpowiednim przyjmowaniu płynów.

Jeśli czujesz się dobrze, nie masz zawrotów głowy i nie jest ci słabo, możesz wydłużyć głodówkę nawet do 5 dni. Obserwuj swoje ciało. Jesli zauważysz niepokojące sygnały, natychmiast przerwij głodówkę.

W trakcie głodówki pij dużo płynów i ciepłe buliony. Przeczytaj nasz tekst o chudnięciu dzięki wypijaniu większej wody. Dzięki tej głodówce stracisz nawet 3 kg i oczyścisz jelita z toksyn. Wróć do normalnego jedzenia stopniowo, przechodząc na kilka dni na dietę ubogoresztkową. Nie jedz produktów wysoko przetworzonych, smazonych, tłustych i obciążających organizm.

Uwaga, głodówek nie powinno się stosować za często. Osoby starsze lub z poważnymi schorzeniami powinny stosować je bardzo ostrożnie, najlepiej pod kontrolą lekarza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera. (Możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl
 

Abonniere unseren Newsletter

Senden Sie mir Ihren Newsletter (Sie können sich jederzeit abmelden).

FreshMail.pl
 

Suscríbete a nuestro boletín

Enviadme vuestro boletín (puedes darte de baja en cualquier momento).

FreshMail.pl
 

Абонирай се за нашия нюзлетър

Абонирай се за нюзлетър. (По всяко време можеш да откажеш да го получаваш).

FreshMail.pl